• Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

• W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Rodziny. W konkursie wzięło udział 8 szkół z powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Rywalizacja była bardzo zacięta, gdyż 3 osoby zdobyły maksymalną liczbę punktów i trzeba było przeprowadzić " dogrywkę". W końcowej klasyfikacji zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 3 w Drezdenku, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Dobiegniewie a III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Drezdenku. Nasi uczniowie: Paweł Krzeszowski i Wiktor Szmyt uplasowali się na IV miejscu. Wiktor Szmyt zajął także indywidualnie IV miejsce - tracąc tylko 1 punkt. Po ciężkich zmaganiach, jak na Szkołę Promującą Zdrowie przystało,  na dzieci czekał zdrowy posiłek w postaci kanapek, koreczków i soczków wykonanych przez nasze Panie z obsługi i Panią Jolantę Kłos. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.