•  Osiągnięcia uczniów w konkursach zewnętrznych

Konkursy gminne:

Hanna Baziak, kl. 4a - Wyróżnienie w VII Edycji Konkursu Wielkanocnego w Trzebiczu w kategorii Stroik kl. IV - VIII

Konkursy powiatowe:

Wiktor Urbaniak, kl. 4a - Wyróżnienie w XI Powiatowym Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży "KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ..."

Amelia Iwaszko, kl. 5a - Wyróżnienie w XI Powiatowym Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży "KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ..."

Małgorzata Janiszyn i Kinga Tondel z kl. 7a zajęły 5 miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o zdrowiu "Uzależnieniom powiedz NIE!"

Konkursy powiatowe:

Wojciech Pieluszczak kl. 5a - III miejsce w turnieju szachowym organizowanym pod patronatem Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka w kategorii mężczyzn "100 - lecie urodzin marynarza ORP Błyskawica z czasów II wojny światowej"

Konkursy ogólnopolskie:

Martyna Iwaszko, kl. 3a - Laureatka X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz".

Konkursy międzynarodowe:

Hanna Baziak, kl. 4a - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny"