• Szkoła Podstawowa w Trzebiczu im . św. Jana Pawła II znalazła się wśród placówek, do których Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy (NASK) – operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – przekazał tablety wraz z usługą dostępu do Internetu w formie „Szkolnych Pakietów Multimedialnych”.

„Szkolne Pakiety Multimedialne ” stanowią formę wsparcia dla szkół, realizowaną przez Ministra Cyfryzacji, udzielonej w ramach projektu budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Szkolny Pakiet Multimedialny składa się z 25 tabletów wraz z etui, klawiaturą, rysikiem i usługą mobilnego dostępu do sieci Internetu, świadczoną do końca roku szkolnego 2020/2021. Wartość pakietu - 24 261,75 zł brutto. Wartość pojedynczego zestawu - 970,47 zł brutto.

ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc