• Powiatowy Konkurs Wiedzy o Papieżu Janie  Pawle II

Dnia 19 października 2012 r. odbył się w naszej szkole Powiatowy Konkurs Wiedzy o Papieżu Janie Pawle II. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV – VI szkół podstawowych. W  konkursie udział wzięło 17 uczniów ze szkół podstawowych z naszego powiatu, m.in. z Drezdenka,  Strzelec Kraj.,  Zwierzyna,  Starego Kurowa. Konkurs zorganizowany został we współpracy z parafią, którą prężnie zarządza ks. proboszcz Tadeusz Wołoszyn. Swą obecnością zaszczycił organizatorów także starosta strzelecko-drezdenecki – Andrzej Bajko. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test wyboru dotyczący najważniejszych faktów z życia Papieża-Polaka.

I miejsce w konkursie zdobył Dominik Owczarzak z klasy V ze Szkoły Podstawowej w Trzebiczu. Kilka dni później podczas uroczystego apelu, w czasie którego uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje osiągnięcia i sukcesy, Dominik przekazał puchar na ręce pani dyrektor. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz dyplomy dla szkół oraz pięknie ilustrowane albumy o Papieżu Janie Pawle II. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali  pamiątkowe dyplomy, a także upominki ufundowane przez Urząd Miejski w Drezdenku oraz władze powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok!

>>>> Galeria <<<<