• Wolontariacka akcja Caritasu - pomoc dla pogorzelców

• Nasza Szkoła miała przyjemność wziąć udział w pomocy dla pogorzelców z naszej gminy. Ciasto i wata cukrowa sprzedały się baaardzo szybko. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli nas, przynosząc swoje wypieki: Pani Jolancie Kłos, Pani Annie Paruszkiewicz, Pani Katarzynie Buśko, Pani Magdalenie Huk, Pani Czesławie Pieluszczak, Pani Teresie Kwiatkowskiej, Pani Agnieszce Fabjańskiej, Pani Paulinie Grobelskiej, Pani Sylwii Iwaszko, Pani Annie Owczarzak, Pani Alicji Gawrońskiej. Serdeczne podziękowania również dla dziewcząt ze Szkolnego Koła Caritas: Martyny Talarowskiej, Aleksandry Jędras, Izabeli Zdrowowicz, Amelii Iwaszko oraz Wiktorii Mazurak. Wszystkie zebrane środki przekażemy na rzecz pogorzelców. Dziękujemy również Pani Sołtys - Paulinie Pieluszczak-Suchodolskiej, za udostępnienie namiotu.

• 22 kwietnia - Dzień Ziemi

• W ubiegły piątek społeczność naszej szkoły zaangażowała sie w obchody Dnia Ziemi, bo każdy jest świadomy tego, że jesteśmy tu tylko przez chwilę, a Ziemia nie jest naszą własnością, lecz wspólnym dobrem, o które należy dbać.

Były pogadanki, nauka segregacji odpadów, zbieranie śmieci, a uczniowie kl. 2 pod opieką p. Jolanty Kłos przygotowali nawet krótkie przedstawienie pt. "Niewielki, ale śliczny, Wiosenny Teatrzyk Ekologiczny".

• Konkurs plastyczny z nagrodami pieniężnymi

• Zapraszamy uczniów klas IV–VIII szkół podstawowych do udziału w konkursie „Karta płatnicza moich marzeń”.

Celem konkursu jest stworzenie najciekawszego projektu karty płatniczej. Uczestnicy powinni wykazać się kreatywnością, wyobraźnią i umiejętnościami plastycznymi lub graficznymi.Najlepsze projekty zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami, a wybrane projekty zostaną opublikowane na stronie projektu „Przygody przedsiębiorczego Dżeka”.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

Do wygrania atrakcyjne nagrody finansowe!

1. Miejsce – 800 zł
            2. Miejsce – 500 zł
            3. Miejsce – 400 zł
            4. Miejsce – 300 zł
            5. Miejsce – 200 zł

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2023 r. do godz. 23:59.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie  https://przedsiebiorczydzek.pl/uczennice-i-uczniowie/

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Przygody przedsiębiorczego Dżeka”, którego partnerami są Bank Pekao S.A. oraz Fundacja Banku Pekao S.A.

• Akcja charytatywna dla pogorzelców z Drezdenka

• Dziś uczniowie i pracownicy naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że ich serca są czułe na los potrzebujących. Zorganizowana przez uczniów kl. 7 (Hanię Baziak, Martynę Talarowską, Szymona Cieślewicza, Oskara Taśmińskiego, Adriana Wrzesińskiego i Wiktora Urbaniaka) akcja pod hasłem "Dzień Tosta" pozwoliła zebrać kwotę 1200 zł dla potrzebującej rodziny z Drezdenka, która w wyniku pożaru w Święta Wielkanocne straciła dom i cały swój dobytek. Dziękujemy Wam za tak duże zainteresowanie i okazane wsparcie. :)

• Pomoc dla pogorzelców z Drezdenka

• Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie, nasza koleżanka z Drezdenka, Kamila Steblecka, która zawsze była czuła na los innych ludzi, wielokrotnie inicjowała różne akcje charytatywne, dzisiaj sama potrzebuje wsparcia. W pożarze, który wybuchł 10.04.br. straciła dom i cały dobytek. Jej 5-cio osobowa rodzina, jak też mieszkająca po sąsiedzku 4-osobowa rodzina, pozostały bez niczego... Nie bądźmy więc  obojętni na ich los. Proszę o wsparcie finansowe dla nich. Każdy może pomóc poprzez wpłaty dokonane na zrzutka. pl (https://liblink.pl/eHCSjgFFZN) lub udział w aukcjach charytatywnych na profilu na Facebooku - Licytacje-pomoc dla pogorzelców z Drezdenka. Wierzę, że można na Was liczyć.

Beata Turczyn - dyrektor SP im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu

• Otwarcie kolejnego etapu ścieżki rowerowej Trzebicz-Gościm

• Nasza szkoła czynnie zaangażowała się w imprezę związaną z otwarciem kolejnego etapu ścieżki rowerowej, która miała miejsce w ubiegłą sobotę - 1.04.2023 r. Dziękujemy za Wasz udział, zachowanie bezpieczeństwa.

Niektóre zdjęcia pochodzą z profilu FB Urzędu Gminy.