• Klasowy Dzień Chłopaka w naszej szkole

• Składamy serdeczne podziękowanie dla rodziców za pomoc i zorganizowanie wydarzeń w poszczególnych klasach.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Dzień Chłopaka w kl. 5 - fotorelacja

Dzień Chłopaka w kl. 6 - fotorelacja

Dzień Chłopaka w kl. 8 - fotorelacja

• Konkurs "PRZEPIS NA ZDROWY FAST-FOOD"

• Zachęcamy uczniów kl. V-VIII do udziału w konkursie „Przepis na Zdrowy fast- food”. Zadaniem uczestników konkursu jest opracowanie przepisu zdrowej wersji fast-foodu, a następnie przygotowanie potrawy i jej sfotografowanie, w celu promowania prawidłowego odżywiania i uświadamiania, że zdrowe posiłki również są smaczne. Ponadto konkurs ma stanowić zachętę do twórczych działań kulinarnych i radości z ich przyrządzania. Szczegóły w regulaminie poniżej.

• Podziękowanie za udział w głosowaniu na DBO

• W imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego i uczniów SP im. św. Jana Pawła w Trzebiczu dziękujemy za Wasze wsparcie i wszystkie oddane na nasz projekt głosy.♥️ Dzięki Wam spełni się marzenie naszych dzieci o ulepszonym, rozbudowanym placu zabaw. Siła dobra ma moc! 💪👏

• Dni wolne szkoły

• W roku szkolnym 2023/2024 proponowane są następujące dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych:

1) 13.10 2023

2) 29.04.2024

3) 30.04.2024

4) 02.05.2024

5) 14-16.05.2024 (egzaminy kl. 8)

6) 31.05.2024