• 📣‼️! Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego📣‼️!

• Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie komiksu promującego tradycje i zwyczaje wielkanocne na terenie krajów niemieckojęzycznych. Pracę należy wykonać w języku niemieckim. Format pracy A4, technika wykonania komiksu dowolna. Konkurs dotyczy trzech kategorii wiekowych: I-III, IV-VI, VII-VIII. Pracę należy przekazać do pokoju nauczycielskiego do dnia 6 marca 2024 r.

Szczegółowy regulamin: https://isp67.pl/wpis/regulamin-ogolnopolski-konkurs-z-jezyka-niemieckiego?fbclid=IwAR35XqUER4Hy8rSJVptsU2xnQBYNz3-u1t91l_VqJ6Mc4S8Zche2pIQTLqg

• VIII edycja konkursu "Programować każdy może"

• Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyżaw Gorzowie Wielkopolskim, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych województwa lubuskiego do udziału w VIII edycji konkursu Programować każdy może.

Zgłoszenie udziału w Konkursie następuje za pośrednictwem platformy elektronicznej na stronie internetowej, pod linkiem do dania 20.03.2024 do godz. 23:55

po dokonaniu zgłoszenia na adres mailowy zgłaszającego po 20.03.2024 zostanie wysłany mail informacyjny z linkiem do I etapu.

UWADA! Do eliminacji kwalifikujemy pierwsze 120 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch etapach w terminach:

•    27.03.2024 r. (etap I 10.00-11.30 eliminacje),

•    27.03.2024 r. (etap II 12.00-13.30 finał)

Zachęcamy do zapoznania się z bankiem zadań z lat poprzednich konkursu, znajdują się tu także linki do kursów (zaloguj się jako gość):

• Nareszcie ferie!!!

• Kochani uczniowie, dziś zabrzmiał ostatni dzwonek przed zasłużonym dla wszystkich wypoczynkiem z racji rozpoczynających się ferii zimowych. Życzymy Wam wspaniałych przeżyć i mnóstwa radosnych chwil. Pamiętajcie o bezpieczeństwie, byśmy mogli spotkać się po feriach wypoczęci i pełni zapału do pracy w kolejnym semestrze.

• Tabliczka mnożenia z pszczółką? Czemu nie?

• Bee-Bot zakupiony z programu Laboratorium Przyszłości pomaga utrwalić tabliczkę mnożenia. Oprócz znajomości poprawnego wyniku uczniowie musieli zakodować drogę naszej pszczoły. Poniżej fotorelacja.

• Na świetlicy nie musi być nudno!

• Uczniowie klasy 3 zapoznali się z milusińskim kotem Codey Rocky. Zmieniali jego buzię, wyznaczali mu drogę do przejścia, a to wszystko przy pomocy tabletów. Podczas zajęć wykorzystaliśmy sprzęt zakupiony z programu Laboratoriów Przyszłości.

• Atrakcje dla dzieci przygotowane na ferie zimowe

• Ferie nie będą nudne. Różne instytucje kultury naszej gminy przygotowały dla odpoczywających od nauki uczniów sporo atrakcji. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi ofertami i skorzystania z nich.

• Wielki Bal Karnawałowy

• Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień, którego dzieci wyczekują przez wiele tygodni. Stanowi dla nich niesamowitą, bardzo lubianą atrakcję. Ten wyjątkowy dzień dostarcza bowiem wszystkim dzieciom wielu miłych przeżyć i radości. Pierwszego lutego w naszych oddziałach przedszkolnych odbył się Wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, syrenki, jednorożce, żółwie ninja, policjantów, Spider-Mana, Batmana,Wednesday ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kolorowe światła, balony i  wiele innych dekoracji zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości!