• logo-szkola-6lat-118x166png

Dnia 14 marca 2014 r. o godz. 11.00 w sali Miejskiej i Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Sikorskiego 107 odbyła się finałowa gala wojewódzka konkursu „Mam 6 lat”. Podczas gali przedstawiciele Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Trzebiczu odebrali z rąk Lubuskiego Kuratora Oświaty pani Bogny Ferensztajn oraz wicewojewody lubuskiego pana Jana Świrepo pamiątkową tablicę dla szkoły „Szkoła przyjazna sześciolatkom” oraz nagrodę w postaci gier edukacyjnych dla dzieci za zajęcie II miejsca w konkursie „Mam 6 lat! Sześciolatek w przyjaznej szkole” w kategorii Rada Rodziców Szkoły.

Członkinie Rady Rodziców przygotowały prezentację multimedialną o tym, jak nasza szkoła przygotowała się na przyjęcie sześciolatków do I klasy. Decyzją komisji konkursowej Panie zajęły swoją prezentacją II miejsce, a ich praca, jedyna z naszego powiatu, została zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego konkursu. Paniom gratulujemy i życzymy każdej szkole tak wspierającej i prężnie działającej Rady Rodziców.

Pełne wyniki konkursu można zobaczyć na stronie Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim.: http://www.ko-gorzow.edu.pl/

>>>> Galeria <<<<