• Sprawozdanie - maj 2023

• Sprawozdanie z realizacji zajęć z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” w SP im. Jana Pawła II w Trzebiczu – maj 2023 r.

W trakcie lekcji muzyki wykorzystywano sprzęt nagłaśniający w celu podniesienia jakości odtwarzanych utworów; uczniowie ćwiczyli swoje umiejętności wokalne przygotowując się do występów podczas organizowanych przez szkołę imprez i uroczystości, np. obchodów Dnia Patrona, Dnia Pszczoły. Korzystano przy tym z kamery i aparatu fotograficznego, by uwiecznić ważne dla społeczności szkolnej wydarzenia i zamieścić relacje z nich na stronie internetowej szkoły oraz jej profilu na Facebooku.

Na zajęciach doradztwa zawodowego wykorzystywano kamerę oraz sprzęt nagłaśniający, by np. uczniowie mogli zaprezentować wypracowane przez siebie formy autoprezentacji, ćwiczyli pokonywanie własnej nieśmiałości.

Podczas lekcji plastyki wykorzystywano aparat fotograficzny, dzięki któremu uwieczniano twórczość artystyczną dzieci i młodzieży, przez co promowano ich talenty, zachęcano do rozwoju w temacie sztuk plastycznych.

Alicja Graś