• Sprawozdanie - luty 2023

Podczas zajęć w świetlicy wykorzystujemy klocki konstrukcyjne Kid KNEX, które otrzymaliśmy w ramach realizacji programu "Laboratoria Przyszłości". Dzięki nim uczniowie rozwijają swoją kreatywność, umiejętność pracy w grupie, ćwiczą też motorykę małą. Dzieci mają okazję wykazać się swoją pomysłowością, a przez to wzmacniają poczucie własnej wartości.

Podczas zajęć muzyki i doradztwa zawodowego wykorzystywano głównie sprzęt nagłaśniający, korzystano też z kamery, by utrwalić prowadzone działania. Uczniowie kl. 7 przygotowywali się do występu – inscenizacji „Dziadów” A. Mickiewicza, ćwiczyli umiejętność obycia z mikrofonem, nagrywali poszczególne kwestie.

Na zajęciach plastycznych korzystano z aparatu, by utrwalić działalność artystyczną uczniów, sfotografować ich prace, które umieszczone zostały na fanpage’u szkoły na Facebooku oraz stronie internetowej naszej placówki. Promowanie działań uczniowskich podnosi bowiem samoocenę dzieci, wzmacnia ich motywację do pracy.