Utworzono: 23 grudzień 2016
          Dyrektor Szkoły

Nasi uczniowie biorą udział we wszystkich konkursach organizowanych przez sąsiednie szkoły i odnoszą ogromne sukcesy:

W konkursie organizowanym przez SP Rąpin " Drugie życie śmieci, czyli coś z niczego":

a) I miejsce zajęła Nikola Siuda - z klasy II

b) wyróżnienie: Pieluszczak Wojciech i Pieluszczak Piotr- z klasy II

W konkursie organizowanym przez SP Stare Bielice " Świąteczny Mikołaj- praca przestrzenna":

a) III miejsce zajęła Julia Borduna- z klasy III

b) wyróżnienie - Kacper Gaweł - z klasy II

W Międzyszkolnym konkursie recytatorskim z j. niemieckiego organizowanym przez SP nr 1 w Drezdenku:

a) II miejsce zajęła Kinga Tondel

b) wyróżnienie otrzymał Szczepan Hanus

Konkursy teatrzyków: " Inni a tacy sami", Powiatowy Konkurs teatrzyków szkolnych
          Utworzono: 23 grudzień 2016
          Dyrektor Szkoły

W listopadzie i w grudniu 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 2 konkursach teatrzyków:

1) " Inni a tacy sami"

2) Powiatowy Konkurs Teatrzyków Szkolnych

Dwukrotnie zajęliśmy III miejsce.

Przedstawienie, które zaprezentowaliśmy nosiło tytuł " 5 Życzeń Natalki".

Serdecznie gratulujemy wszystkim aktorom oraz Pani Teresie Kwiatkowkiej.