• Sprawozdanie - wrzesień 2022

• Sprawozdanie z wykorzystania sprzętu zakupionego w ramach programu rządowego „Laboratoria Przyszłości”

– wrzesień 2022

Wrzesień podczas zajęć informatycznych został poświęcony na poznanie zasad programowania u młodszych uczniów. Pierwsza lekcja poświęcona była prezentacji możliwości robotów zakupionych do szkoły. Później zaczęliśmy od  zabawy „Ja też będę programistą”: jeden uczeń był robotem i wykonywał proste polecenia innych uczniów (programistów). Zajęcia kończyły się sterowaniem prostych robotów edukacyjnych.

Sprytna pszczółka – zabawy z Bee-Botem.  Super auto – Pro-Bot.

W ramach lekcji muzyki i doradztwa zawodowego wykorzystywano sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach programu. Pozwalał on na lepsze przekazanie treści uczniom oraz na oswojenie się uczniów z własnym głosem.