• REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ

Do Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II przyjmuje się dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły (Trzebicz, Trzebicz Nowy, Trzebicz Młyn, Osów, Bagniewo)  na podstawie wypełnionego przez rodziców/prawnych opiekunów zgłoszenia dziecka do szkoły.

Kandydaci zamieszkali poza obwodem Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Trzebiczu mogą być przyjęci do szkoły, jeżeli szkoła nadal dysponuje wolnymi miejscami, po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Trzebiczu przyjmowane są na podstawie wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły. Przyjmowanie wniosków do pierwszej klasy odbywa się zgodnie z harmonogramem określonym w Zarządzeniu Nr 12.2024 Burmistrza Drezdenka z dnia 22 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2024/2025 harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Drezdenko:

1. Składanie wniosków przez rodziców o przyjęcie do szkoły - 11.03.2024 r. - 28.03.2024 r.
          2. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do szkoły podstawowej - do 16.04.2024 r.
          3. Potwierdzenie przez rodziców woli przyjęcia do szkoły podstawowej -17.04.2024 r. - 23.04.2024 r.
          4. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do szkoły podstawowej - 30.04.2024 r.

Jeżeli po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego szkoła nadal dysponuje wolnymi miejscami dyrektor szkoły przeprowadza postępowanie uzupełniające wg harmonogramu:

1. Składanie wniosków przez rodziców o przyjęcie do szkoły - 07.05.2024 r. - 20.05.2024 r.
          2. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w uzupełniającym postępowaniu rekrutacyjnym do szkoły podstawowej - 28.05.2024 r.
          3. Potwierdzenie przez rodziców woli przyjęcia do szkoły podstawowej - 29.05.2024 r. - 10.06.2024 r.
          4. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do szkoły podstawowej - do 14.06.2024 r.

Dokumenty do pobrania:

- zgłoszenie do klasy 1 - Zgloszenie_dziecka_do_szkoly_klasa_1.docx