• Rok Szkolny 2017/2018

• Gminny Turniej w "Dwa Ognie"

28 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Niegosławiu odbył się Gminny Turniej Drużynowy w " Dwa ognie". Turniej ten odbywał się w 2 kategoriach: klasy II-III oraz klasy IV.
          W każdym meczu musiały grać 3 dziewczynki i 3 chłopców. W klasach II-III był jeszcze dodatkowy wymóg- w meczu musiało brać udział 3 dzieci z klasy II i 3 dzieci z klasy III. Ogółem w rozgrywkach brało udział 12 zespołów ( po 6 w każdej kategorii). Uczniowie klasy IV zaprezentowali się wspaniale i w ogólnej klasyfikacji zajęli I miejsce. Uczniom klas młodszych poszło troszkę gorzej, ale obiecali, że za rok też przywiozą puchar. Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy.

Kolejne sukcesy naszych uczniów

W II Turnieju Szachowym organizowanym przez Panią Sołtys wsi Trzebicz oraz Radę Sołecką wsi Trzebicz uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca na podium:
          Kinga Tondel - II miejsce w kategorii dziewcząt
          Wojciech Pieluszczak - II miejsce w kategorii chłopców.
          Serdecznie im gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Sukcesy naszych piłkarzy

W dniu 7 marca 2018 r. uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w Turnieju Piłki Nożnej chłopców klas IV o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Drezdenku. Chłopcy bardzo dzielnie walczyli. Zajęli III miejsce. Serdecznie im gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.